Proč o D&I pečujeme?

Ve firmě Hilti jsou Rozmanitost & Inkluzivita zásadní pro naše podnikání a to jak nyní, tak i do budoucna. Jsme hrdí na naši firemní kulturu a na náš Hilti tým. Po celém světě se umisťujeme v žebříčcích nejlepších zaměstnavatelů právě díky naší firemní kultuře. Všichni členové týmu jsou pro nás důležití a mohou realizovat své myšlenky a nápady.

Vzhledem k tomu, že se v dnešním, rychle se měnícím světě se stírají globální hranice, některé z našich největších obchodních příležitostí přicházejí na trzích, kde je Hilti méně známé. Díky tomu, že produkty a služby jsou stále rozmanitější a komplexnější, čelíme rostoucí konkurenci. Výsledkem je, že společnost Hilti se stává skutečnou mezinárodní a mnohostranně zaměřenou obchodní společností.

 

Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, musíme zůstat flexibilní a inovativní. Náš růst musíme rozvíjet prostřednictvím různorodých perspektiv jako je vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a talent našich zaměstnanců. Díky tomu, že se soustředíme na Rozmanitost & Inkluzivitu (Diversity & Inclusion), se Hilti stává stále více ceněným místem pro práci.

Vytvořili jsme inovativní pracovní prostředí, kde každý může využít svého potenciálu a dále se rozvíjet. To nám pomáhá zaujmout vysoce kvalifikované a talentované lidi po celém světě.

"Musíme zaměstnat různorodou a rozmanitou ‘pracovní sílu‘. Jinými slovy, to vyžaduje využití různých myšlenek, dovedností a talentů.

Proto je Rozmanitost & Inkluzivita (Diversity & Inclusion) klíčem k našemu současnému i budoucímu úspěchu v byznysu a tento přístup se bude vyžadovat od vrcholového vedení. Věříme v potenciál a důležitost Rozmanitosti & Inkluzivity (Diversity & Inclusion) tak silně, že jsme je zakotvili do naší strategie Champion 2020. "

Marco Meyrat
Člen výkonné rady

D&I je součástí naší korporátní strategie

Diverzita & Inkluzivita je pevně zakotvena v naší firemní strategii Champion 2020. Jsme odhodláni vytvořit vysoce výkonný, motivovaný globální tým.

Chceme být skvělým zaměstnavatelem zejména tím, že:

 
  • nabízíme vynikající, dlouhodobé kariérní příležitosti po celém světě
  • investujeme do osobního a profesního rozvoje členů našich týmů
  • poskytujeme konkurenceschopné odměny na základě vynikajícího výkonu

Klíčem k vysoce výkonnému globálnímu týmu je rozmanitá a inkluzivní pracovní síla s rovnými příležitostmi.
 

Naši lidé si cení D&I

"Věřím, že Hilti je multikulturní společnost, protože lidé pocházejí z celého světa. Mohu slyšet lidi v různých jazycích a to je skvělé, protože můžeme sdílet naše zážitky a zkušenosti."

Francesca - Shared Services Advisor - Severní Evropa

Khadije - Engineering Manager

"I thought it would be nerve-wracking to join a company as a graduate. First job, fresh faced, don’t know a thing. But Hilti doesn’t make you feel that way at all. In fact, our managing director got all the graduates together and spent time really talking to us personally. I don’t think you’d find that in many companies, the management directors sitting down with the newbies like that.

It sounds mad but, at my graduate fair, the Hilti stand was full of happy faces! Everyone seemed so happy to be working for this company. So I went along and dug a little deeper. I used to be terrified about going on site, but now I absolutely love it. You get to speak to all different people and to see projects ‘live’ rather than just in drawings.

No day is the same and that's what I love. I'm extremely happy to work for such a caring and supporting company that provides me with an exceptional career development. If you want to bring out the best in yourself and create your own career path, with the full support of the company, then Hilti is the place for you!"

Andreas – Vedoucí globálního výzkumu a technologií

"Miluji pracovat s mladými lidmi a ukazovat jim, jak růst v průmyslovém prostředí.

Naše kreativita pochází od našich lidí, takže se snažíme zaměstnávat lidi. Lidi, kteří jsou zvídaví, chtějí zkoumat a přispívat."

Co děláme

Zjistěte, co děláme, aby se Diverzita & Inkluzivita stala součástí našeho každodenního života