Proč o D&I pečujeme?

Ve firmě Hilti jsou Diverzita & Inkluzivita zásadní pro naše podnikání a to jak nyní, tak i do budoucna. Jsme hrdí na naši firemní kulturu a na náš Hilti tým. Po celém světě se umisťujeme v žebříčcích nejlepších zaměstnavatelů právě díky naší firemní kultuře. Všichni členové týmu jsou pro nás důležití a mohou realizovat své myšlenky a nápady.

Vzhledem k tomu, že se v dnešním, rychle se měnícím světě stírají globální hranice, některé z našich největších obchodních příležitostí přicházejí na trzích, kde je Hilti méně známé. Díky tomu, že produkty a služby jsou stále rozmanitější a komplexnější, čelíme rostoucí konkurenci. Výsledkem je, že společnost Hilti se stává skutečnou mezinárodní a mnohostranně zaměřenou obchodní společností.

 

Abychom uspokojili potřeby našich zákazníků, musíme zůstat flexibilní a inovativní. Náš růst musíme rozvíjet prostřednictvím různorodých perspektiv jako je vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a talent našich zaměstnanců. Díky tomu, že se soustředíme na vytváření rozmanitostého a inkluzivního prostředí, se Hilti stává stále více ceněným místem pro práci.

Vytvořili jsme inovativní pracovní prostředí, kde každý může využít svého potenciálu a dále se rozvíjet. To nám pomáhá zaujmout vysoce kvalifikované a talentované lidi po celém světě.

"Musíme zaměstnat různorodé a rozmanité ‘pracovní týmy‘. Musíme dokázat využít růzorodé myšleneky, dovednosti a talenty.

Proto je rozmanitost a inkluzivita (Diversity & Inclusion) klíčem k našemu současnému i budoucímu úspěchu v byznysu. Věříme v potenciál a důležitost rozmanitosti a inkluzivity (Diversity & Inclusion) tak silně, že jsme je zakotvili do naší strategie Champion 2020. "

Marco Meyrat
Člen výkonné rady

D&I je součástí naší korporátní strategie

Diverzita & Inkluzivita je pevně zakotvena v naší firemní strategii Champion 2020. Jsme odhodláni vytvořit vysoce výkonný, motivovaný globální tým.

Chceme být skvělým zaměstnavatelem zejména tím, že:

 
  • nabízíme vynikající, dlouhodobé kariérní příležitosti po celém světě
  • investujeme do osobního a profesního rozvoje členů našich týmů
  • poskytujeme konkurenceschopné odměny na základě vynikajícího výkonu

Klíčem k vysoce výkonnému globálnímu týmu je rozmanitá a inkluzivní pracovní síla s rovnými příležitostmi.
 

Naši lidé si cení D&I

"Věřím, že Hilti je multikulturní společnost, protože lidé pocházejí z celého světa. Mohu slyšet lidi v různých jazycích a to je skvělé, protože můžeme sdílet naše zážitky a zkušenosti."

Francesca - Shared Services Advisor - Severní Evropa

Andreas – Vedoucí globálního výzkumu a technologií

"Miluji pracovat s novými kolegy a ukazovat jim, jak profesně růst v prostředí technologické firmy.

Naše kreativita pochází od našich lidí, takže se snažíme zaměstnávat lidi, kteří jsou zvídaví, chtějí zkoumat a přispívat ke společnému cíli."

Co děláme

Zjistěte, co děláme, aby se Diverzita & Inkluzivita stala součástí našeho každodenního života