Pracovní příležitosti pro studenty

Získejte pracovní náskok již při studiích na univerzitě

Jsme pevně přesvědčení, že výchova mladých talentů má smysl, proto vám nabízíme řadu příležitostí k odstartování vaší kariéry již během vašich studií na univerzitě. 

• Jestliže studujete obor technického směru či jiný související a žádaný obor, můžete se k nám připojit na několik měsíců v rámci stáže, nebo s námi navázat spolupráci při psaní své disertační práce. Je dokonce možné kombinovat obojí.

• Pokud jste student technického směru zapojený do programu Unitech International, můžete si pro praxi zvolit práci v Hilti. Nebo pokud jste výjimečný student oboru IT, můžete se zúčastnit stipendijního programu, který kombinuje práci na mezinárodních projektech v Hilti spolu s magisterským studiem na Lichtenštejnské univerzitě.

Čtěte dál a dozvíte se více o všech těchto příležitostech.

Pracujte nebo studujte u nás

Nabízí se vám příležitost uplatnit své akademické znalosti, schopnosti a ambice v opravdovém obchodním světě. Uskutečnit to můžete dvěma způsoby:

• Stáž – pracujte u nás jako stážista, zapojte se do skutečných projektů v oblasti tvorby, výzkumu a vývoje, výroby, IT, logistiky, personalistiky, financí nebo marketingu.

• Disertační práce – pište disertační práci na zajímavé a podnětné téma, které bude prospěšné jak pro vás, tak i pro nás. 

Jste studentem nejlépe oboru technického směru, případně oboru průmyslová výroba, logistika, IT nebo podniková ekonomika. Dosahujete mimořádných studijních výsledků, třebaže nás zajímají především vaše osobní vlastnosti. Ukažte nám své zaujetí, elán, odhodlání a odvahu a my připravíme projekt nebo téma, které nám pomohou se vzájemně lépe poznat. 

Rádi si poslechneme vaše nápady a na oplátku vám pomůžeme získat velmi cenné zkušenosti v jedinečné podnikové kultuře. Společně zjistíme, zda bude možné nalézt společný základ pro budoucí pracovní příležitosti.

Chcete-li se přihlásit do stážistického programu, jděte jednoduše na stránku s našimi pracovními pozicemi [odkaz] a zadejte vyhledat pozice pro studenty. Můžete se ucházet o více pozic najednou. Pokud zrovna nenaleznete nic, co by vám vyhovovalo, pošlete nám prosím spekulativní žádost [odkaz], a uvidíme, jaké budou možnosti.

Unitech International

Vyberte si Hilti pro rozvoj svých technických znalostí

Pokud jste studentem na Unitech International, byli bychom velmi rádi, kdybyste si pro semestr praktické výuky vybrali Hilti. Zapojování nových generací nejlepších inženýrů je jedním ze způsobů, jakým se snažíme budovat lepší budoucnost. [odkaz na stránku s politikou sociální odpovědnosti]

Unitech International je jednoletý výměnný program pro talentované studenty technického zaměření. Byl založený jako spojenectví mezi společností Hilti a Švýcarským federálním technickým institutem v Curychu, a my jsme hrdým partnerem tohoto dnes již nadnárodního programu.

Jako jedna z nejinovativnějších společností na světě, uznávaná pro své jedinečné produkty a špičkový design, pro vás Hilti představuje vynikající platformu, kde můžete prohlubovat své technické znalosti a současně zkoumat výzvy globalizace obchodu. Je to rovněž rychle se měnící a vysoce výkonné místo pro práci v multikulturním prostředí. Šest měsíců u nás dodá vaší kariéře záviděníhodný rozměr.

Zeptejte se své univerzity na práci ve společnosti Hilti.

Zjistit více

Stipendijní program Hilti

Rozšiřte svoji praxi a studia IT

Stipendijní program Hilti je jednosemestrální pracovně studijní program určený pro vysoce nadané studeny IT. Je kombinací praktické výuky v Hilti a akademického vzdělávání na Lichtenštejnské univerzitě.

Během času, který strávíte v Hilti, budete hodnotným členem mezinárodního projektového týmu, jenž pracuje na inovativních řešeních, jako cloud computing a in-memory computing nebo vývoj mobilních aplikací. Seznámíte se rovněž s nejmodernějšími technologiemi a budete rozvíjet nové nápady pro jejich využití v Hilti, např. naše nové informační systémy pro sledování obchodní historie a záznamy péče o zákazníky.

Zkušenosti, které během stipendijního programu Hilti nabudete, vám pomohou získat náskok ve vaší kariéře, a navíc představují součást magisterského studia oboru řízení podnikových procesů (10 ECTS) na Lichtenštejnské univerzitě.

Chcete-li se do programu přihlásit, nebo pokud máte nějaké dotazy, spojte se prosím s Janem nebo Nadjou pomocí níže uvedených kontaktů.

 

Prof. Dr. Jan vom Brocke

Předseda řízení podnikových procesů v Hilti

Tel +423 265 13 00 I E-mail hilti-fellowship@uni.li

 

Nadja Albiez

Personální ředitelka stážistického programu v Hilti

Tel +423 234 27 93 I E-mail nadja.albiez@hilti.com

Zjistit více