Začněte svou kariéru zde

Jste-li student, absolvent nebo postgraduant se zájmem učit se novým věcem a odhodláním uspět, můžete to být právě vy, koho hledáme a komu chceme v Hilti pomoci se posunout dál.

 

S přínosy a příležitostmi poznat svět podnikání jde o skvělé místo pro rozvoj a rychlý posun vaší kariéry.

Jste absolvent?

Pokud chcete hned na prahu své kariéry poznat hodně odpovědnosti, více dynamické a progresivní příležitosti jinde než v Hilti nenaleznete. Ukažte nám své odhodlání, odvahu, zaujetí a zvídavost a my vám umožníme, abyste při každé příležitosti mohl/a předvést, co ve vás je.

Máte odhodlání a touhu budovat svou kariéru směrem k pozicím v globálním vrcholovém manažmentu?

Hilti Outperformer Trainee Program je globální program rozvoje manažerských dovedností, který nemá obdoby – a zkušenost, kterou byste si neměli nechat ujít. Zahrnuje mezinárodní projekty, studium při manažerské škole IMD ve Švýcarsku, CSR projekt na podporu zlepšení života lidí v nouzi, úzký kontakt se se zástupci top managementu Hilti, to vše s cílem připravit vás na mezinárodní manažerskou kariéru.

Jste student?

Odstartujte svoji kariéru již při studiích na univerzitě a zúčastněte se našeho programu stáže, odborné přípravy nebo studijní praxe. Pokud jste vynikající student s velkými ambicemi, máte skvělou příležitost uplatnit své akademické schopnosti v reálném světě byznysu.