Práce v prodeji

Většina lidí nastupujících do Hilti, začíná u nás svou kariéru v prodeji. Je to nejlepší způsob, jak poznat společnost, protože práce s našimi věrnými zákazníky a rozvoj těchto silných vztahů jsou hnací silou našeho úspěchu.

Prodej je velmi zajímavá, praktická pozice, ve které budete představovat inovace společnosti Hilti firmám všech rozměrů. Kromě pomoci se zajišťováním větší bezpečnosti a produktivity našich lokálních projektů se můžete rovněž zapojit do některých špičkových stavebních projektů. Mohou mezi ně patřit projekty obchodní nebo environmentální, vědecké či sportovní. Téměř jistě se zúčastníte i některých pozoruhodných technických projektů a poznáte lidi všeho druhu, od stavebních dělníků po projektové manažery a vedoucí představitele společností.

Prodej vám nabízí příležitost profesního růstu a dosažení skvělých výsledků. Řada lidí se rozhodne v prodeji zůstat, protože je to příjemná a přínosná pozice, ale s časem se můžete rozhodnout pro nové výzvy a objevovat jiné oblasti našeho byznysu.

Je to prodej, ale ne takový, jak jej znáte

V našem případě jde o model profesionálního poradenského způsobu prodeje. Praktiky podobné telemarketingu neprovozujeme.

Pro vás to znamená navazování nových kontaktů s reagujícími potenciálními zákazníky a upevňování vztahů s těmi stávajícími. Většina z nich již naše produkty zná, důvěřuje jim a chce je. Při prodeji našeho nejmodernějšího softwaru spolu se všemi službami a následnou péčí o zákazníka pod značkou Hilti budete demonstrovat jedna z nejvíce průkopnických řešení v oboru.

Někteří nejlepší členové týmu se k nám připojují bez jakýchkoliv dřívějších zkušeností s prodejem.  A nikdy si nepředstavovali, že budou pracovat ve stavebnictví. Ale jejich energie, odvaha, bystrost a odhodlání jim umožňují v této pozici vyniknout. Máme výjimečný tým lidí, kde je úspěch tvořen týmovou spoluprací a schopnostmi, bez ohledu na jejich vzdělání či zkušenosti.

„Jak budu prodávat elektrické nářadí? V životě jsem nevyvrtal ani jednu díru! To jsem si zpočátku myslel, když nastoupil do Hilti, ale opravdu to tak není. Jedná se o rozvoj vašich silných stránek a o to být odměněn za velmi dobře vykonanou práci.“

James, zástupce oddělení služeb zákazníkům (prodej)

Budeme vás školit, povzbuzovat a odměňovat

Ve společnosti Hilti budete využívat všech výhod člena velké společnosti, ale se samostatností vlastního podnikání. Od samého začátku vám dáme hodně zodpovědnosti a příležitost chopit se vlastní iniciativy dělat věci po svém.

V rámci přijímajícího procesu vás vezmeme na „výlet do terénu“, abychom vám ukázali, jak vypadá den v životě našich prodejních týmů. To vám rychle napoví víc o kvalitě našich zaměstnanců a jejich oddanosti našim zákazníkům.

Naše standardy jsou vysoké, a to platí i pro naše vzdělávání. Poskytneme vám veškeré znalosti a vybavení k tomu, abyste byli ve své práci úspěšní, od plně naložené dodávky po nejnovější software CRM.

Většina vašeho vzdělávání bude probíhat během vaší práce, ale než se seznámíte se zákazníky a produkty, které poznáte velmi dobře, představíme vám společnost Hilti (naše hodnoty, strategii a kulturu).

Za vaši usilovnou práci vás odměníme štědrými pobídkami a nejlepším možným vzděláváním, stejně jako osobním koučinkem a osobním přístupem k rozvoji vaší kariéry.

Se stabilně vynikajícími výsledky, týmovou spoluprací a odhodláním se ve společnosti Hilti můžete do vedoucích pozic dostat velmi rychle. Ve skutečnosti mnoho našich pracovníků v prodeji dosáhne své první manažerské pozice kolem věku 25 let a 80 % pozic v našem vedení je obsazeno interními kandidáty. 
Máme důkladně propracovaný proces hodnocení lidí, v rámci kterého se u každého v naší společnosti posuzuje roční výkon z hlediska budoucího nasměrování. Tímto způsobem nacházíme příležitosti rozvoje našich zaměstnanců při úkolech s různou odpovědností, v odlišných kulturách a během náročných projektů. To znamená, že můžeme rozšířit rozsah vašich dovedností, naplnit vaše ambice a otevřít vám dveře k úspěšné kariéře.

Vytváření vynikajících vztahů se zákazníky v různých rolích

Jako člen našeho obchodního týmu budete přesně tím – součástí týmu. Náš model prodeje je postavený na týmové práci, a právě díky ní je práce u nás tak příjemná a zajímavá.

Každý regionální tým zahrnuje tři hlavní role: práci na pozici key account manažera s klienty na stavbách; hledání řešení pro lokální zákazníky v prodejně Hilti; nebo poskytování specializovaného poradenství v roli zástupce oddělení péče zákazníkům.

Zde je více informací o každé z těchto důležitých pozic.

Account manažer

• Je to pozice zahrnující poradenský prodej, kde budete rozšiřovat naše vztahy s profesionály ve stavebnictví, kteří vyžadují produkty nejvyšší kvality od značky, kterou znají a které důvěřují.

• Budete mít svou vlastní skupinu klientů, ke kterým budou patřit developeři a specialisté pracující na stavbách a podobných projektech.

• Budete hodně nezávislí, budete pracovat s klienty v terénu a řídit svůj vlastní harmonogram.

• Poskytneme vám dodávkový automobil s nejnovější technologií pro předvádění produktů a budeme vám důvěřovat, že uděláte vše potřebné k tomu, abyste měli dobré výsledky.

• Dáme vám určitou oblast odvětví, např. elektrická zařízení nebo stavby, a vy se brzy stanete specialistou na daný produkt a jeho aplikaci v tomto oboru.

• Budete mít veškeré podmínky pro svůj profesní růst, protože vaše pracovní pozice se bude vyvíjet zároveň se zaváděnými produkty. Každoročně zavádíme 60 různých druhů nářadí, služeb a softwarových řešení, takže se stále budete učit něčemu novému.

• S velkým odhodláním, vysokou výkonností a touhou po úspěchu můžete rychle povýšit a rozvinout svou kariéru.

Podívejte se na volné pracovní příležitosti v account managementu

 

Zástupce prodejny Hilti Center

• V této roli budete mít na starost prodejnu Hilti Center a pomáhat místním klientům a profesionálům, kteří potřebují produkt okamžitě. Mohou to být malí či velcí klienti, od jednotlivých řemeslníků až po velké stavby.

• Budete odpovědni za provoz své vlastní prodejny Hilti Center, což obnáší flexibilitu a svobodu vašich vlastních rozhodnutí. Můžete se rozhodnout pořádat workshopy pro veřejnost nebo ukázkové dny, případně přijít s jinými nápady pro prodej vašim místním zákazníkům.

• Budete mít rozsáhlé vědomosti o produktech z celého katalogu Hilti, což vám otevírá spoustu možností pro vaši budoucí kariéru. Pokud budete potřebovat pomoc s produkty po odborné stránce, vždy se můžete spolehnout na radu svého týmu.

• Je to téměř jako vaše vlastní podnikání, proto budete potřebovat podnikatelského ducha, a za svůj proaktivní přístup budete náležitě odměněni.

Podívejte se na volné pozice v prodejnách Hilti Center

Zástupce oddělení péče zákazníkům

• Zde budete pomáhat pečovat o naše portfolio malých až velkých podniků a vystupovat jako důvěrný zástupce společnosti Hilti pro několik klientů. Vaším úkolem je být plně k dispozici se vším, co mohou klienti potřebovat, a každému vztahu s klientem přidat osobní a přátelskou formu.

• Vaše práce může rovněž zahrnovat vyřizování telefonátů od zákazníků, kteří potřebují technickou radu týkající se konkrétních produktů nebo problémů na stavbě. Pro tyto případy budete důkladně proškoleni, abyste s jistotou mohli řešit problémy a poradit v oblastech, které vám budou důvěrně známy.

• Nebo můžete sami volat zákazníkům, kteří by mohli využít našich nových produktů nebo promočních akcí. Opět budete absolvovat pravidelná školení. Objevovat se budete i na stavbách, kde zákazníky poznáte osobně.

• Úspěch spočívá v kultivování našich důvěrných vztahů a využití znalostí o produktu k návrhu řešení potřeb klientů.

Podívejte se na volné pozice v oblasti péče o zákazníky