Práce v oblasti logistiky

Pokud chcete rozvíjet svůj talent v oblasti globální logistiky a řízení dodavatelského řetězce, zajímavější a tak různorodé a progresivní příležitosti jinde než v Hilti nenaleznete.

Náš provoz logistiky je specifický tím, že vlastníme celý dodavatelský řetězec, což je pro společnost naší velikosti téměř unikátní.

 

To znamená, že přijdete do styku s každým kouskem mozaiky. Ve skutečnosti vás budeme povzbuzovat ve střídání různých funkcí, abyste lépe porozuměli celé logistice v širším kontextu. Vaše každodenní práce tak bude dynamičtější a vaše úloha strategičtější od samého začátku vaší kariéry. Získáte tak i prostor pro ovlivňování našich metod. Máme kulturu otevřených dveří a velmi rádi si vyslechneme nové nápady, ocitnete se proto ve skvělé pozici, ze které budete moci pomáhat formovat naše postupy a zapsat se tak do povědomí ve světě byznysu.

Jedinečně pestrá, angažovaná a strategická

Kariéra v našem logistickém týmu je podnětná a dynamická s hlavním zaměřením na dokonalé dodávky zákazníkům. Bez ohledu na vaši pozici budete mít od samého začátku hodně odpovědnosti a sami se budete moci chopit iniciativy a dělat věci po svém – až už jde o vyřešení problému, nebo zjednodušení procesu.

Náš logistický a dodavatelský řetězec se dělí na tři hlavní oblasti a vy budete mít možnost vyzkoušet si práci v každé z nich.

• Materiálové zásoby – ty zahrnují zajišťování zdrojů a nakupování surovin té nejvyšší kvality a nejlepší hodnoty a současně plánování výroby produktů v globálním měřítku a na základě ceny. Práce dále obnáší optimalizaci inventáře a spolupráci s našimi týmy prodeje a marketingu s cílem včas určit, kdy dojde k vyprodání zásob, a předpovídat budoucí poptávku.

• Doprava – jedná se o řízení naší mezinárodní dopravní sítě tak, aby se materiály a produkty dostaly tam, kam je potřeba, a zároveň o pružné vyřizování urgentních objednávek a komplexních potřeb spojených dodávkami.

• Provoz skladů – v tomto případě jde o efektivní využívání prostoru a koordinaci procesů skladování, organizovaní a odbavování oběžných zásob v přesně stanovený čas v širokém globálním měřítku.

S tolika příležitostmi k rozvíjení vašich dovedností poznáte, že logistika Hilti je zajímavým a perspektivním místem pro vaši kariéru. Ukažte nám, co umíte, a můžete se začít specializovat na konkrétní oblasti, řídit různé týmy, pracovat na nových místech a předefinovat svoji roli.

„Získáte jedinečnou příležitost vyzkoušet si všechny možné funkce v dodavatelském řetězci – a v mnoha případech i vycestovat do zahraničí. Své týmy skutečně podporujeme v hledání nových způsobů, jak se věci dělají. Jestliže víte, jak proces zjednodušit, udělejte to, ukažte nám to.“

Fabrice, vedoucí služeb globální logistiky

Pomůžeme vám namíchat, sladit a rozjet vaši kariéru

Naše očekávání jsou vysoká, poskytneme vám však to nejlepší školení. Poskytneme vám všechny znalosti a podporu potřebné k tomu, abyste ve své roli uspěli, včetně osobního koučinku, s tím, že budeme pozorně sledovat pokrok ve vaší kariéře.

Máme důkladně propracovaný systém hodnocení lidí, v rámci kterého se u každého každoročně v naší společnosti posuzuje výkon z hlediska budoucího nasměrování. Takto nacházíme příležitosti pro rozvoj našich lidí s různými odpovědnostmi, kulturami a znalostmi trhu. To znamená, že dokážeme rozšířit okruh vašich dovedností, posílit vaše ambice a otevřít dveře k úspěšné kariéře.

Pracovníci dosahující vysokého výkonu velmi rychle přebírají v Hilti vedoucí role s tím že interními kandidáty je obsazováno až 80 % našich manažerských pozic. To svědčí o tom, kolik si ceníme svých lidí.