Naše různé pozice

Možností, jak se přidat k našemu přívětivému týmu, je celá řada, záleží jen na vašich dovednostech, silných stránkách, zájmech a ambicích. Níže naleznete naše hlavní oblasti činnosti, kde zjistíte další informace o různých rolích a příležitostech.

Práce v oblasti prodeje

Jste společenský člověk? Pokud jste rovněž týmový hráč s energií, odhodláním a soutěživým duchem, mohl/a byste se dokonale hodit na pozici zaměřující se na upevňování našich vztahů se zákazníky.

Práce v oblasti technické podpory

Máte talent na technologie? Na našich rozmanitých technických pozicích se můžete věnovat práci poradce na stavbách, budovat nový software nebo vyvíjet patentované produkty v našich výzkumných a vývojových centrech inovace.

Práce v oblasti personalistiky, financí a marketingu

Chcete zatočit s rutinní prací? Naše kancelářské pozice vás zavedou na špici podnikových inovací, do prostředí s dynamickou kulturou, rychlým tempem, ve kterém to budete vy, kdo usedne na sedadlo řidiče.

Práce v oblasti logistiky

Přitahují vás logistické problémy? Naší globální logistice se svým rozsahem žádná jiná nevyrovná – a to vlastníme celý dodavatelský řetězec. Je to skvělé místo, kde se můžete ujmout různých rolí a celou problematiku poznat z různých stran.