Objevte jedinečné místo pro práci

Vítejte v Hilti. Naše špičkové nářadí, technologie, software a služby pohánějí globální stavební průmysl, a uplatnily se i při některých nejambicióznějších stavebních projektech na světě. Abychom byli schopni nabízet svým zákazníkům tato inovativní řešení, hledáme oddané, výkonné lidi, kteří by se chtěli připojit k našemu týmu.

Máme jedinečnou pracovní kulturu, již tvoří lidé z různých prostředí se společným odhodláním navazovat a upevňovat výjimečné vztahy se zákazníky. Je zde dynamické a rychle se měnící prostředí, ve kterém úspěch závisí na týmové práci a kde každého vybízíme k posunování hranic. Panuje tu zvláštní pozitivní energie, která zasáhne každého.

Zaměstnáváme kolem 30 000 lidí ve více než 120 zemích. Z naší silné a prosperující pozice se budeme v příštích několika letech snažit posílit naše vedoucí postavení na trhu. K tomu potřebujeme výkonné pracovníky s mimořádnými schopnostmi a elánem, kteří posunou Hilti kupředu. Mohl/a byste být jedním z nich?

Snažíme se budovat lepší budoucnost

Společnost Hilti byla založená v roce 1941. Z malé rodinné firmy se rozrostla v důvěryhodný globální podnik.

Naším cílem je budovat lepší budoucnost. Tím máme na mysli pomáhat našim zákazníkům stavět rychleji, bezpečněji a s větší smělostí a mít přitom na paměti dědictví, které za sebou zanecháváme. Na stopu, kterou na světě vytváříme, chceme být hrdí.

Ve snaze zajistit integritu našich produktů provozujeme po celém světě vlastní výrobní závody a špičková výzkumná a vývojová centra. Naše ústředí sídlí v Schaan v Lichtenštejnském knížectví, kde před 75 lety Martin Hilti společnost založil.

Srdečný pozdrav od našeho generálního ředitele

“Pokud vás na první pohled napadne, že tomuto průmyslu chybí jiskra, pak vám radím, abyste nás lépe poznali. Rychle zjistíte, že v Hilti jsme cokoli, jen ne usedlí. Celý náš étos je ve skutečnosti založený na tom, že věci děláme jinak – od našich průkopnických produktů přes naše inovativní prodejní a marketingové metody až po způsob, jakým jednáme se svými lidmi.

Naše odhodlání překonávat sám sebe podporuje naše firemní kultura kladoucí velký důraz na péči o zaměstnance, kdy svým týmovým kolegům skutečně nasloucháme, povzbuzujeme je při hledání řešení a při každé příležitosti rozvíjíme jejich kariéru.

 

A konečně dnešní generace očekává od svých zaměstnanců nové věci, proto chceme této příležitosti využít a stát se atraktivním a progresivním místem pro práci podporujícím další rozvoj.“

hilti_aboutus_signature_235x147.jpeg

Nářadí a technologie na vrcholu inovací

Jestliže navštívíte stavbu jakéhokoli významného projektu, je vysoká pravděpodobnost, že tam narazíte na značku Hilti. Nejsme však známí jen nejlepším elektrickým nářadím ve své třídě.

Jsme předním globálním dodavatelem v mnoha sektorech, neochvějným lídrem trhu. Celé spektrum našich produktů zahrnuje věci, jako jsou technologie protipožární ochrany, používané v nemocnicích po celém světě; instalační systémy, zvyšující produktivitu na těžebních plošinách; a upevňovací technika, chránící životy a majetek v oblastech s častým zemětřesením. Kromě toho vyvíjíme a poskytujeme veškerý software, služby a následnou péči, které udržují naše produkty na bezkonkurenční úrovni.

Jde o řešení problémů, která se projeví v mnoha různých směrech. Svá řešení proto často vymýšlíme tak, abychom přesně splnili potřeby zákazníků, a to je právě to, co z nás dělá inovátory.

Všechno, co děláme, je výsledkem výzkumu a návrhů společnosti Hilti. Vždy tak budete vědět, že jde o produkt, na který můžete být hrdý/hrdá.

Naše úctyhodné podniky

Naše nářadí a řešení se používají každý den na stavbách po celém světě. A byli jsme vybráni i pro některé nejinovativnější projekty na světě – od vysokorychlostních vlaků přes technicky nejmodernější stadiony až po technologie protipožární ochrany. Naše produkty a inovace pomáhají lidem na všech kontinentech žít lepší život.

Přečtěte si více o projektech, na kterých jsme pracovali. Věříme, že vás budou inspirovat k rozhodnutí se k nám přidat.

Naše historie

Od doby, kdy Martin Hilti v roce 1941 společnost založil, jsme ušli pořádný kus cesty, a máme velké ambice pro další růst. Podívejte se na naši historii a poznejte, čeho všeho jsme dosáhli.