Nejčastější dotazy

Máte-li nějaké dotazy ohledně žádostí o práci u nás, je možné, že odpovědi naleznete zde.

Jak je to s ochranou osobních údajů?

Se všemi informacemi, které nám o sobě poskytnete, budeme nakládat v nejpřísnějším utajení a použijeme je pouze pro účely vaší žádosti o zaměstnání.

Jsou pracovní pozice uvedené na vašich webových stránkách aktuální?

Jsou zcela aktuální. Pokud je pozice umístěná na stránkách, je otevřená. Proto se o ni můžete vždy ucházet.

Kdy obdržím odpověď na poslanou žádost?

Obratem vám pošleme e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vaši žádost. Poté může trvat několik dní či týdnů, než ji podrobně prostudujeme. Po celou dobu vás budeme průběžně informovat o tom, jak se situace vyvíjí.

Co se bude dít dál?

Ověříme, zda je vaše žádost úplná, a posoudíme vaši motivaci a vhodnost pro danou pozici. Pokud se budeme domnívat, že jste dobrým kandidátem, pozveme vás na telefonní pohovor. Jestliže vše půjde dobře, požádáme vás, abyste se dostavil/a na osobní pohovor s tím, že rádi uhradíme vaše cestovní výdaje.

Jaké dokumenty bych měl/a přiložit ke své žádosti?

Požádáme vás, abyste nahrál/a svůj aktuální životopis spolu s krátkým průvodním motivačním dopisem. V něm byste měl/a uvést důvody, proč máte o tuto pozici zájem, a jaký přínos můžete pro danou pozici znamenat. Rovněž nahrajte jakékoli důležité reference, například z univerzity nebo stáže, odborné přípravy či předchozího zaměstnání.

Mohu se ucházet o více pracovních pozic najednou?

Ano. Pokud vidíte dvě nebo více pozic, které by vyhovovaly vašim schopnostem, můžete se ucházet o všechny současně. Nicméně byste měl/a kliknout na „Přihlásit se“ a svůj životopis a motivační dopis nahrát jen v rámci jedné žádosti. Ve svém dopise prosím upřesněte, o které pracovní pozice máte zájem – včetně referenčních čísel – a my vás budeme brát v úvahu u všech z nich.

Jak se mohu ucházet o zaměstnání v Hilti?

Podání žádosti o zaměstnání u nás je jednoduché a vše můžete provést online. Nejprve si zde [odkaz na stránku s vyhledáváním všech pracovních míst] na našich webových stránkách věnovaných pracovním příležitostem prohlédněte volná pracovní místa. Pokud hned nenaleznete vhodnou pracovní pozici, zkuste to za čas znovu, protože naše firma se rozrůstá a volné pozice neustále aktualizujeme. Jakmile naleznete pracovní pozici, která odpovídá vašim zájmům a přednostem, jednoduše klikněte na odkaz „Přihlásit se“ umístěný pod popisem daného místa a postupujte podle pokynů.

Mohu poslat obecnou žádost?

Rozhodně. Pokud se vám zrovna nedaří nalézt pozici, která by vám vyhovovala, vždy nám můžete zaslat obecnou žádost. Chcete-li nám zaslat obecnou žádost, klikněte zde.