Podpora flexibility

"Podporujeme nadšení našich zákazníků a tvoříme lepší budoucnost." Tento slib je jádrem naší podnikové kultury a je motorem našeho závazku vyvíjet nové inovativní produkty a služby. Se zaměřením na zákazníka investujeme značné úsilí a zdroje, abychom našli nová řešení, která přinesou efektivnější pracovní postupy. Spolu se členy našich týmů jsme hrdí na naši reputaci „skvělého místa pro práci“.

 

Pravidelně revidujeme naše interní postupy, abychom vytvořili co nejlepší pracovní prostředí pro všechny zaměstnance. Je to náš způsob, jak odměnit ty, kteří věnují svůj čas, energii a odborné znalosti, aby pomohli našim zákazníkům uspět. Díky tomu z toho máme prospěch všichni. Podívejte se na některá z našich flexibilních pracovních řešení a na to, jak to pomáhá našim zaměstnancům najít správnou rovnováhu mezi jejich soukromým životem a jejich kariérou v Hilti.

"Poskytujeme flexibilní řešení, která našim zaměstnancům nabízí příležitost řídit práci flexibilním způsobem tak, aby to vyhovovalo jejich potřebám.“

Sabine Kraussová, globální vedoucí oddělení lidských zdrojů

 

Podívejte se na některá z našich flexibilních pracovních řešení a na to, jak to pomáhá našim zaměstnancům najít správnou rovnováhu mezi jejich soukromým životem a jejich kariérou v Hilti.

 

Můj pracovní čas

Naši zaměstnanci si mohou organizovat dohodnutou pracovní dobu flexibilně podle svých potřeb. To poskytuje větší flexibilitu - jak pro zaměstnance, tak pro společnost.

 

 "Dobrý den, jmenuji se Emma z právního týmu ve Velké Británii a chtěla bych se podělit o to, jak mě Hilti podporuje v péči o mého malého syna."

Moje pracovní volno

V Hilti poskytujeme možnost zaměstnancům, aby si vybrali volno, čas pro sebe. To může trvat několik dní nebo to může znamenat delší dobu nepřítomnosti k plnění osobních přání (sabbatical, prodloužené rodičovská dovolená).
 

"Dobrý den, já jsem Étienne, obchodní kouč ve Švýcarsku a chtěl bych se podělit o to, jak mě Hilti podpořilo, když jsem se rozhodl, že si vezmu volno ve formě sabbaticalu."

Můj čas pro rodinu

Někdo by možná chtěl delší volno po narození dětí, někdo jiný může potřebovat čas, aby se mohl starat o své rodiče. Společnost Hilti nabízí flexibilitu, kterou zaměstnanci potřebují, aby mohli reagovat na změny v rodině, ať už jde o změnu pracovní doby, neplacené volno nebo další volno.

 

"Ahoj, já jsem Anne z právního týmu v USA a chci se podělit o to, jak mě Hilti podporovalo v době, kdy jsem porodila své druhé dítě."

Moje pracovní místo

Ne všechny funkce a činnosti vyžadují neustálou přítomnost zaměstnanců v kanceláři. Vytváříme větší volnost tím, že nabízíme řešení, jako je například vzdálená práce či práce z domu, takže úkoly mohou být dokončeny odkudkoliv.

"Dobrý den, jsem Ximena a jsem marketingová manažerka. Pracuji pro naši centrálu v Lichtenštejnsku. Jako matka oceňuji, že mi Hilti poskytuje hodně flexibility a podpory: v případě potřeby mohu pracovat z domova a organizovat si úkoly dle potřeb své rodiny."

Můj důchod

Po letech intenzivního zaměstnání se priority mohou změnit. Máme řadu možností pro zaměstnance, kteří jsou ve věku odchodu do důchodu.

"Dobrý den, jsem Ady z prodejního týmu ve Velké Británii a rád bych se podělil o to, jak se mi podařilo pokračovat v práci, kterou mám rád, místo abych odešel do důchodu."

Co děláme

Zjistěte, co děláme, aby se Diverzita & Inkluzivita stala součástí našeho každodenního života.